Kształcimy najlepiej w Mieście

perspektywy2018Dwudziesty, jubileuszowy Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2018 ogłoszony.
Z przyjemnością informuję, iż II Liceum Ogólnokształcące im A. Mickiewicza w Słupsku uplasowało się:
  • Ranking ogólnopolski: 113 miejsce,
  • Ranking maturalny: 122 miejsce,
  • Ranking olimpijski: 60 miejsce (jako jedyni w Mieście),
  • Ranking wojewódzki: 8 miejsce.

W rankingu 2018 analizowano wyniki 2186 liceów ogólnokształcących.

Więcej na temat metodologii oraz wyników: www.perspektywy.pl