Dominik Kwiatkowski Rzecznikiem Praw i Obowiązków Ucznia

MRM logoDominik Kwiatkowski, uczeń klasy II C naszej szkoły, został powołany na Rzecznika Praw i Obowiązków Ucznia

14. stycznia, podczas III sesji Młodzieżowej Rady Miasta
Słupska, młodzi radni wybrali ze swojego grona pierwszego Rzecznika Praw i Obowiązków Ucznia.

Wśród jego zadań znajdą się między innymi: prowadzenie kampanii informacyjnej na rzecz uczniów (w tym ich praw i obowiązków), reprezentowanie interesów młodzieży bezpośrednio przed gronem pedagogicznym, współpraca z samorządami oraz organizacjami działającymi na rzecz dzieci i młodzieży szkolnej.

Serdecznie gratulujemy Dominikowi !!!