Zabawa mikołajkowa

zabawa mikolajkowa Szóstego grudnia z okazji mikołajek w zdominowanej kolorem czerwonym auli szkolnej klasa 2c zorganizowała zabawę dla wszystkich klas naszej szkoły.
Przygotowaliśmy trzy konkurencje, w jakich klasy musiały się sprawdzić. Pierwszą z nich był quiz dotyczący świąt Bożego Narodzenia na świecie, brały w nim udział trzyosobowe zespoły reprezentujące swoje klasy.
W następnej konkurencji pn. “Jaka to melodia?” trzeba było jak najszybciej odgadnąć tytuł oraz wykonawcę usłyszanej świątecznej piosenki. W ostatniej z kolei rozgrywce klasy śpiewały wylosowaną tydzień wcześniej kolędę lub świąteczną piosenkę. Występy uczestników oceniało niezastąpione jury
w składzie: Pan wicedyrektor Warcisław Machura, nasza wychowawczyni - Pani Iwona Płóciennik oraz uczennica klasy 2c Alicja Przybylska. Ostatecznie zwyciężyła klasa 1a i tym samym zdobyła nagrodę główną. Drugie miejsce zajęła klasa 1b, a trzecia lokata przypadła klasie 1d.
Był to dzień pełen emocji i śmiechu :)

Fotorelację z imprezy znajdziecie w galerii.

Wiktoria Kachelek 2C