ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

+48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

Patriotyczne karaoke

 Dnia 9 listopada 2018 r. w auli naszej szkoły odbył się już po drugi niecodzienny koncert. Z okazji odzyskania Niepodległości przez nasze państwo, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w patriotycznym karaoke. Wszyscy gimnazjaliści i licealiści spotkali się , podzieleni na trzy grupy, aby wspólnie zaśpiewać najbardziej znane polskie pieśni ściśle związane z naszą historią. Nie było to możliwe, gdyby nie solidne wsparcie ze strony naszego wspaniałego chóru „Fantazja” pod kierunkiem Pani L. Zdolińskiej. Niestrudzenie, trzykrotnie wspomagali uczniów śpiewających „Rotę”, „Warszawiankę”, pieśni legionowe i inne, tak drogie naszemu sercu polskie utwory. Uczniowie, uczestniczący w spotkaniach aktywnie włączali się do wspólnego śpiewania. Do zobaczenia za rok na kolejnym patriotycznym karaoke.

FOTOGALERIA

// ułatwienia dla niepełnosprawnych //konic ułatwień