foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza


zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

SzkolaKompetencjiPrzyszlosci2018

Mickiewicz w Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości”

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku
znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi
kompetencji praktycznych uczniów. 
Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

 

Dzień Nauczyciela raz jeszcze...

12. października 2018 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Nauczyciela. Klasa 3a wraz z zaprzyjaźnioną klasą 3b i Samorządem Uczniowskim przygotowała dla nauczycieli quiz. Nasi profesorowie losowali pytania dotyczące szkoły i jej pracowników oraz mieli za zadanie narysować portret pana dyrektora lub patrona naszej szkoły.

Całą uroczystość uświetnił śpiew Natalii Andrzejczak z kl. 3a oraz gra Karoliny Krzyżanowskiej również z klasy 3a.

Jeszcze raz życzymy nauczycielom, wytrwałości, wielkiego serca dla uczniów i dziękujemy za ich codzienną pracę.

Hania Łazarczyk z klasy IIIa

FOTOGALERIA