Dzień Nauczyciela raz jeszcze...

12. października 2018 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Nauczyciela. Klasa 3a wraz z zaprzyjaźnioną klasą 3b i Samorządem Uczniowskim przygotowała dla nauczycieli quiz. Nasi profesorowie losowali pytania dotyczące szkoły i jej pracowników oraz mieli za zadanie narysować portret pana dyrektora lub patrona naszej szkoły.

Całą uroczystość uświetnił śpiew Natalii Andrzejczak z kl. 3a oraz gra Karoliny Krzyżanowskiej również z klasy 3a.

Jeszcze raz życzymy nauczycielom, wytrwałości, wielkiego serca dla uczniów i dziękujemy za ich codzienną pracę.

Hania Łazarczyk z klasy IIIa