Nauczyciele

Iwona Andrzejewska

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1  
 
 
biologia
3b

chem(9)
 
 
 
 
 
 
biologia
2c

pol1(15)
2  
 
 
biologia
1b

biol(114)
biologia
1c

pol4(110)
biologia
2f
bio_chem(2)
biol(114)
biologia
3b

chem(9)
3 biologia
1b

biol(114)
biologia
2f
bio_chem(1)
mat3(112)
biologia
2f

mat3(112)
biologia
2f
bio_chem(1)
mat3(112)
biologia
3b

chem(9)
4 biologia
3b
gr_bio_chem(1)
hiszp(109)
biologia
2f
bio_chem(2)
mat3(112)
biologia
2d

geo(210)
biologia
2a

hist1(113)
biologia
2b

matg(6)
5 biologia
3b
gr_bio_chem(2)
hiszp(109)
biologia
2a

hist1(113)
biologia
1a

pol2(212)
godz. wych.
1b

biol(114)
biologia
2d

geo(210)
6 biologia
2f

mat3(112)
biologia
2b
1. Grupa
mat3(112)
biologia
3b
gr_bio_chem(2)
biol(114)
biologia
2b

matg(6)
 
 
 
7 biologia
2c

pol1(15)
biologia
2b
2. Grupa
matg(6)
biologia
3b
gr_bio_chem(1)
biol(114)
biologia
2f

mat3(112)
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Krzysztof Błażejów

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 wf
1a,1c
Dziewczęta,Chłopcy
sg
wf
1c
Dziewczęta
slo
wf
2c
Dziewczęta
sil
 
 
 
wf
3c
Dziewczęta
sg
2 wf
1a,1c
Dziewczęta,Chłopcy
sg
wf
1c
Dziewczęta
slo
wf
2c
Dziewczęta
sil
 
 
 
wf
3c
Dziewczęta
sg
3  
 
 
wf
3b
Dziewczęta
sg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4  
 
 
wf
3b
Dziewczęta
sg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5  
 
 
 
 
 
 
 
 
godz. wych.
1c

pol4(110)
 
 
 
6  
 
 
 
 
 
 
 
 
wf
2g
Dziewczęta
sg
 
 
 
7  
 
 
 
 
 
 
 
 
wf
2g
Dziewczęta
sg
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Anna Domańska

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1  
 
 
chemia
2a

hist1(113)
matematyka
1c

pol4(110)
matematyka
3b

chem(9)
matematyka
1c

pol4(110)
2  
 
 
matematyka
3c

mat(4)
 
 
 
matematyka
3b

chem(9)
chemia
2c

pol1(15)
3 matematyka
3c

mat(4)
matematyka
1c

pol4(110)
matematyka
3b

chem(9)
matematyka
1c

pol4(110)
matematyka
3c

mat(4)
4 matematyka
3c

mat(4)
chemia
2c

pol1(15)
matematyka
3c

mat(4)
matematyka
1c

pol4(110)
MR
1c

pol4(110)
5 chemia
1a

pol2(212)
matematyka
3b

chem(9)
chemia
1c

pol4(110)
 
 
 
matematyka
3c

mat(4)
6 chemia
2a

hist1(113)
matematyka
3c

mat(4)
 
 
 
godz. wych.
3c

mat(4)
matematyka
3c

mat(4)
7  
 
 
 
 
 
 
 
 
matematyka
3c

mat(4)
matematyka
3b

chem(9)
8  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Robert Górski

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1  
 
 
 
 
 
 
 
 
religia
3d

ang1(14)
religia
3d

ang1(14)
2  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
religia
1c

pol4(110)
3  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
religia
3a

fiz(116)
4  
 
 
 
 
 
 
 
 
religia
1b

biol(114)
religia
3a

fiz(116)
5  
 
 
religia
1c

pol4(110)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
6  
 
 
religia
3b

chem(9)
 
 
 
religia
1a

pol2(212)
religia
3b

chem(9)
7  
 
 
religia
1b

biol(114)
 
 
 
religia
1a

pol2(212)
religia
3c

mat(4)
8  
 
 
 
 
 
 
 
 
religia
2g

niem(13)
religia
3c

mat(4)
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
religia
2g

niem(13)
 
 
 

Krzysztof Kaluga

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 fiz
2a

hist1(113)
 
 
 
 
 
 
fiz
3a

fiz(116)
fiz
3a
Dziewczęta
fiz(116)
2  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
fiz
3a
Dziewczęta
fiz(116)
3 fiz
2a
1. Grupa
hist1(113)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4 fiz
2a
2. Grupa
hist1(113)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5 fiz
2e

mat1(209)
fiz
3a

fiz(116)
fiz
3a
Chłopcy
fiz(116)
fiz
2a
1. Grupa
hist1(113)
fiz
2e

mat1(209)
6 fiz
2e

mat1(209)
fiz
3a

fiz(116)
fiz
3a
Chłopcy
fiz(116)
 
 
 
fiz
2a
2. Grupa
hist1(113)
7  
 
 
fiz
2e
Chłopcy
fiz(116)
fiz
2e
Dziewczęta
fiz(116)
 
 
 
fiz
2b

matg(6)
8  
 
 
fiz
2e
Chłopcy
fiz(116)
fiz
2e
Dziewczęta
fiz(116)
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dorota Kłos

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 religia
2b

matg(6)
 
 
 
 
 
 
religia
2e

mat1(209)
 
 
 
2 religia
2b

matg(6)
 
 
 
 
 
 
F
1a

pol2(212)
 
 
 
3 j.pol.
2c

pol1(15)
j.pol.
2c

pol1(15)
religia
2d

geo(210)
godz. wych.
2c

pol1(15)
 
 
 
4 j.pol.
2c

pol1(15)
F
1c

pol4(110)
j.pol.
2c

pol1(15)
 
 
 
j.pol.
2c

pol1(15)
5 religia
2f

mat3(112)
 
 
 
j.pol.
2c

pol1(15)
 
 
 
religia
2f

mat3(112)
6  
 
 
F
1b

biol(114)
religia
2a

hist1(113)
 
 
 
religia
2e

mat1(209)
7 religia
2d

geo(210)
religia
2c

pol1(15)
religia
2a

hist1(113)
 
 
 
 
 
 
8  
 
 
religia
2c

pol1(15)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dominika Korzeniowska-Gudyn

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 j.pol.
2d

geo(210)
j.pol.
2d

geo(210)
j.pol.
3b

chem(9)
 
 
 
 
 
 
2 j.pol.
2d

geo(210)
j.pol.
3b

chem(9)
j.pol.
3b

chem(9)
 
 
 
 
 
 
3 j.pol.
3b

chem(9)
 
 
 
j.pol.
2b

matg(6)
 
 
 
 
 
 
4 j.pol.
2b

matg(6)
 
 
 
j.pol.
2b

matg(6)
 
 
 
 
 
 
5 j.pol.
2b

matg(6)
 
 
 
j.pol.
2d

geo(210)
 
 
 
 
 
 
6  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Halina Machura

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3 wos
1a

pol2(212)
 
 
 
 
 
 
wos
1b

biol(114)
 
 
 
4 hist. i społ
2f

mat3(112)
wos
2d

geo(210)
 
 
 
wos
2c

pol1(15)
 
 
 
5 wos
2d

geo(210)
wos
2d

geo(210)
 
 
 
hist. i społ
3a

fiz(116)
 
 
 
6 hist
2c

pol1(15)
 
 
 
wos
2d

geo(210)
godz. wych.
3a

fiz(116)
hist. i społ
2f

mat3(112)
7 wos
1c

pol4(110)
 
 
 
hist
2c

pol1(15)
wos
2b

matg(6)
hist
2c

pol1(15)
8 wos
1c

pol4(110)
 
 
 
hist. i społ
3a

hist2(211)
 
 
 
wos
2a

hist1(113)
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Warcisław Machura

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2  
 
 
przeds.
2d

geo(210)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4  
 
 
przeds.
2a

hist1(113)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5  
 
 
przeds.
2b

matg(6)
 
 
 
R
2g

niem(13)
 
 
 
6  
 
 
przeds.
2c

pol1(15)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kinga Mielczarek

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1  
 
 
 
 
 
j.pol.
1b

biol(114)
 
 
 
 
 
 
2  
 
 
 
 
 
j.pol.
1b

biol(114)
j.pol.
2e

mat1(209)
 
 
 
3  
 
 
j.pol.
2e

mat1(209)
j.pol.
2a

hist1(113)
j.pol.
2g

niem(13)
 
 
 
4 j.pol.
2e

mat1(209)
j.pol.
2e

mat1(209)
 
 
 
godz. wych.
2g

niem(13)
 
 
 
5 j.pol.
2g

niem(13)
j.pol.
1b

biol(114)
 
 
 
 
 
 
j.pol.
2g

niem(13)
6  
 
 
j.pol.
2a

hist1(113)
 
 
 
j.pol.
1b

biol(114)
j.pol.
2g

niem(13)
7  
 
 
j.pol.
2a

hist1(113)
 
 
 
j.pol.
2a

hist1(113)
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aneta Mikucka

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 matematyka
3a

fiz(116)
matematyka
3a

fiz(116)
matematyka
3a

fiz(116)
matematyka
1a

pol2(212)
matematyka
2e

mat1(209)
2 matematyka
3a

fiz(116)
matematyka
3a

fiz(116)
matematyka
3a

fiz(116)
matematyka
3a

fiz(116)
matematyka
2e

mat1(209)
3 MM
2e

mat1(209)
matematyka
1a

pol2(212)
matematyka
2e

mat1(209)
matematyka
3a

fiz(116)
matematyka
1a

pol2(212)
4 matematyka
1a

pol2(212)
matematyka
1a

pol2(212)
matematyka
2e

mat1(209)
godz. wych.
2e

mat1(209)
MR
1a

pol2(212)
5  
 
 
matematyka
2e

mat1(209)
 
 
 
matematyka
2e

mat1(209)
matematyka
3a

fiz(116)
6  
 
 
matematyka
2e

mat1(209)
 
 
 
KM
2a

hist1(113)
AM
3a

fiz(116)
7  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Marek Nędzusiak

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 informatyka
3d
Dziewczęta
iinf2(207)
informatyka
1a
inf(2)
iinf2(207)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2 informatyka
3d
Dziewczęta
iinf2(207)
informatyka
1a
inf(2)
iinf2(207)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3 informatyka
2a
2. Grupa
iinf2(207)
informatyka
3d
Dziewczęta
iinf2(207)
 
 
 
Rys.tech
2e
2. Grupa
iinf2(207)
 
 
 
4  
 
 
informatyka
3d
Dziewczęta
iinf2(207)
 
 
 
informatyka
2b
2. Grupa
iinf2(207)
 
 
 
5  
 
 
informatyka
2c
inf(2)
iinf2(207)
 
 
 
informatyka
2a
2. Grupa
iinf2(207)
 
 
 
6  
 
 
informatyka
2d
inf(2)
iinf2(207)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7  
 
 
 
 
 
informatyka
3d
inf(2)
iinf2(207)
informatyka
1b
inf(1)
iinf2(207)
informatyka
2a
2. Grupa
iinf2(207)
8  
 
 
informatyka
1b
Dziewczęta
iinf2(207)
informatyka
1c
inf(2)
iinf2(207)
informatyka
1c
inf(1)
iinf2(207)
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Katarzyna Nowacka

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1  
 
 
 
 
 
 
 
 
chemia
2f

mat3(112)
chemia
2f

mat3(112)
2  
 
 
 
 
 
 
 
 
chemia
2f
bio_chem(1)
mat3(112)
chemia
2d

geo(210)
3 chemia
2b

matg(6)
chemia
2f
bio_chem(2)
chem(9)
chemia
1b

biol(114)
chemia
2f
bio_chem(2)
chem(9)
chemia
1b

biol(114)
4 chemia
3b
gr_bio_chem(2)
chem(9)
chemia
2f
bio_chem(1)
chem(9)
chemia
3b

chem(9)
chemia
2b
1. Grupa
matg(6)
chemia
3b

chem(9)
5 chemia
3b
gr_bio_chem(1)
chem(9)
chemia
2f

mat3(112)
WDM
2b

matg(6)
chemia
2b
2. Grupa
matg(6)
 
 
 
6 chemia
2d

geo(210)
chemia
2b
2. Grupa
matg(6)
chemia
3b
gr_bio_chem(1)
chem(9)
godz. wych.
3b

chem(9)
chemia
2b

matg(6)
7 chemia
1b

biol(114)
chemia
2b
1. Grupa
chem(9)
chemia
3b
gr_bio_chem(2)
chem(9)
chemia
3b

chem(9)
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
 
 
 
EwT
2f

mat3(112)
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Iwona Płóciennik

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2 j.pol.
3c

mat(4)
j.pol.
3d

ang1(14)
j.pol.
3c

mat(4)
j.pol.
3d

ang1(14)
j.pol.
1a

pol2(212)
3 j.pol.
2f

mat3(112)
j.pol.
3a

fiz(116)
j.pol.
3c

mat(4)
j.pol.
3d

ang1(14)
j.pol.
1c

pol4(110)
4 j.pol.
1c

pol4(110)
j.pol.
3a

fiz(116)
j.pol.
2f

mat3(112)
j.pol.
3a

fiz(116)
j.pol.
3d

ang1(14)
5 j.pol.
3a

fiz(116)
j.pol.
1a

pol2(212)
j.pol.
2f

mat3(112)
godz. wych.
1a

pol2(212)
 
 
 
6 j.pol.
1a

pol2(212)
j.pol.
1c

pol4(110)
j.pol.
3c

mat(4)
j.pol.
2f

mat3(112)
 
 
 
7 j.pol.
1a

pol2(212)
j.pol.
1c

pol4(110)
j.pol.
3a

pol2(212)
j.pol.
3d

ang1(14)
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
 
 
 
j.pol.
3c

mat(4)
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Monika Rutkowska

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 j.hiszp.
2e,2f,2g
j_dod_2(1)
hiszp(109)
j.hiszp.
2e,2f,2g
j_dod(4 gr)
hiszp(109)
 
 
 
j.hiszp.
2a,2b,2c,2d
j_dod(gr 4),j_dod(4)
hiszp(109)
 
 
 
2 j.hiszp.
2e,2f,2g
j_dod_2(1)
hiszp(109)
j.hiszp.
2e,2f,2g
j_dod(4 gr)
hiszp(109)
 
 
 
j.hiszp.
2a,2b,2c,2d
j_dod(gr 4),j_dod(4)
hiszp(109)
 
 
 
3  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
j.hiszp.
1a,1b,1c
j_dod(gr 1)
hiszp(109)
6 j.hiszp.
3a,3b,3c,3d
j_dod(5 grupa)
hiszp(109)
 
 
 
j.hiszp.
1a,1b,1c
j_dod(gr 5)
hiszp(109)
 
 
 
j.hiszp.
1a,1b,1c
j_dod(gr 1)
hiszp(109)
7 j.hiszp.
3a,3b,3c,3d
j_dod(5 grupa)
hiszp(109)
j.hiszp.
3a,3c
j_dod(1 grupa)
hiszp(109)
j.hiszp.
1a,1b,1c
j_dod(gr 5)
hiszp(109)
 
 
 
 
 
 
8 j.hiszp.
2a,2b,2c,2d
j_dod(gr 5),j_dod(5)
hiszp(109)
j.hiszp.
3a,3c
j_dod(1 grupa)
hiszp(109)
j.hiszp.
3b,3d
j_dod(2 grupa)
hiszp(109)
j.hiszp.
2a,2b,2c,2d
1. Grupa
hiszp(109)
 
 
 
9 j.hiszp.
2a,2b,2c,2d
j_dod(gr 5),j_dod(5)
hiszp(109)
 
 
 
j.hiszp.
3b,3d
j_dod(2 grupa)
hiszp(109)
j.hiszp.
2a,2b,2c,2d
1. Grupa
hiszp(109)
 
 
 

Maria Rządkowska

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1  
 
 
 
 
 
j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
1b,1c
j_ang(2)
ang3(010)
j.ang.
2a,2b
j_ang(1)
ang3(010)
2  
 
 
 
 
 
j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
1b,1c
j_ang(2)
ang3(010)
j.ang.
2a,2b
j_ang(1)
ang3(010)
3 j.ang.
3d
j_dod(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
2a,2b
j_ang(1)
ang3(010)
j.ang.
3d
j_dod(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
1a
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
4 j.ang.
3d
j_dod(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
3c
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
3d
j_dod(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
3c
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
5 j.ang.
1b,1c
j_ang(2)
ang3(010)
j.ang.
3c
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
3c
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
3c
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
3d
j_dod(1 grupa)
ang3(010)
6 j.ang.
1b,1c
j_ang(2)
ang3(010)
j.ang.
1a
1. Grupa
ang3(010)
 
 
 
j.ang.
2d
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
3d
j_dod(1 grupa)
ang3(010)
7 j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
1a
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
2d
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
2d
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
3d
j_dod(1 grupa)
ang3(010)
8 j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
 
 
 
j.ang.
2d
1. Grupa
ang3(010)
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mariusz Szczechowicz

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 wf
1a,1b
Chłopcy
slo
 
 
 
wf
2a,2b,2c
Chłopcy
slo
 
 
 
wf
3a,3c
Chłopcy
slo
2 wf
1a,1b
Chłopcy
slo
 
 
 
wf
2a,2b,2c
Chłopcy
slo
 
 
 
wf
3a,3c
Chłopcy
slo
3  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
6  
 
 
wf
2f
Dziewczęta
sil
 
 
 
wf
2e,2g
Dziewczęta,Chłopcy
slo
 
 
 
7  
 
 
wf
2f
Dziewczęta
sil
wf
2e,2f
Chłopcy
sg
wf
2e,2g
Dziewczęta,Chłopcy
slo
 
 
 
8  
 
 
wf
2a,2d
Dziewczęta,Chłopcy
slo
wf
2e,2f
Chłopcy
sg
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
wf
2a,2d
Dziewczęta,Chłopcy
slo
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Justyna Szczypek

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1  
 
 
j.ang.
2c
j_ang(1)
hist2(211)
j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
1b,1c
j_ang(3)
hist2(211)
j.ang.
2a,2b
j_ang(3)
hist2(211)
2  
 
 
j.ang.
2c
j_ang(1)
hist2(211)
j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
1b,1c
j_ang(3)
hist2(211)
j.ang.
2a,2b
j_ang(3)
hist2(211)
3 j.ang.
3a
j_ang(1 grupa)
hist2(211)
j.ang.
2a,2b
j_ang(3)
hist2(211)
j.ang.
3a
j_ang(1 grupa)
hist2(211)
j.ang.
1a
2. Grupa
hist2(211)
j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
4 j.ang.
3a
j_ang(1 grupa)
hist2(211)
j.ang.
3c
2. Grupa
hist2(211)
j.ang.
3a
j_ang(1 grupa)
hist2(211)
j.ang.
3c
2. Grupa
hist2(211)
j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
5 j.ang.
1b,1c
j_ang(3)
hist2(211)
j.ang.
3c
2. Grupa
hist2(211)
j.ang.
3c
2. Grupa
hist2(211)
j.ang.
3c
2. Grupa
hist2(211)
j.ang.
2c
j_ang(1)
hist2(211)
6 j.ang.
1b,1c
j_ang(3)
hist2(211)
j.ang.
1a
2. Grupa
hist2(211)
j.ang.
2c
j_ang(1)
hist2(211)
 
 
 
j.ang.
2c
j_ang(1)
hist2(211)
7 j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
1a
2. Grupa
hist2(211)
 
 
 
 
 
 
j.ang.
3a
j_ang(1 grupa)
hist2(211)
8 j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Karolina Szewczyk

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 j.ang.
3b
j_ang(1 grupa)
ang4(306)
j.ang.
2c
j_ang(2)
ang4(306)
j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
 
 
 
j.ang.
2a,2b
j_ang(4)
ang4(306)
2 j.ang.
3b
j_ang(1 grupa)
ang4(306)
j.ang.
2c
j_ang(2)
ang4(306)
j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
 
 
 
j.ang.
2a,2b
j_ang(4)
ang4(306)
3 j.ang.
3a
j_ang(2 grupa)
ang4(306)
j.ang.
2a,2b
j_ang(4)
ang4(306)
j.ang.
3a
j_ang(2 grupa)
ang4(306)
j.ang.
3b
j_ang(1 grupa)
ang4(306)
j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
4 j.ang.
3a
j_ang(2 grupa)
ang4(306)
 
 
 
j.ang.
3a
j_ang(2 grupa)
ang4(306)
j.ang.
3b
j_ang(1 grupa)
ang4(306)
j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
5 jsz
3c

ang4(306)
 
 
 
j.ang.
3b
j_ang(1 grupa)
ang4(306)
jsz
2d

ang4(306)
j.ang.
2c
j_ang(2)
ang4(306)
6 jsz
2g

ang4(306)
 
 
 
j.ang.
2c
j_ang(2)
ang4(306)
j.ang.
2d
2. Grupa
ang4(306)
j.ang.
2c
j_ang(2)
ang4(306)
7 j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
 
 
 
j.ang.
2d
2. Grupa
ang4(306)
j.ang.
2d
2. Grupa
ang4(306)
j.ang.
3a
j_ang(2 grupa)
ang4(306)
8 j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
 
 
 
j.ang.
2d
2. Grupa
ang4(306)
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Małgorzata Szwajkowska

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1  
 
 
matematyka
2b

matg(6)
matematyka
3d

ang1(14)
matematyka
2g

niem(13)
matematyka
1b

biol(114)
2  
 
 
matematyka
2b

matg(6)
matematyka
3d

ang1(14)
matematyka
2g

niem(13)
matematyka
2g

niem(13)
3  
 
 
matematyka
2g

niem(13)
matematyka
2g

niem(13)
godz. wych.
2b

matg(6)
matematyka
3d

ang1(14)
4 matematyka
1b

biol(114)
matematyka
2g

niem(13)
matematyka
2g

niem(13)
matematyka
3d

ang1(14)
MR
1b

biol(114)
5 matematyka
3d

ang1(14)
matematyka
3d

ang1(14)
matematyka
1b

biol(114)
matematyka
3d

ang1(14)
matematyka
2b

matg(6)
6 matematyka
2b

matg(6)
matematyka
3d

ang1(14)
matematyka
2b

matg(6)
 
 
 
 
 
 
7 matematyka
2b

matg(6)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Iwona Tłuchowska

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1  
 
 
hist. i społ
3d

ang1(14)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2  
 
 
 
 
 
 
 
 
hist. i społ
3c

mat(4)
hist. i społ
3d

ang1(14)
3  
 
 
hist
1b

biol(114)
 
 
 
godz. wych.
2a

hist1(113)
hist
2a

hist1(113)
4  
 
 
hist
1b

biol(114)
hist
1a

pol2(212)
hist
1a

pol2(212)
hist. i społ
3c

mat(4)
5  
 
 
hist. i społ
2g

niem(13)
hist. i społ
2e

mat1(209)
hist. i społ
3b

chem(9)
hist. i społ
3b

chem(9)
6  
 
 
hist. i społ
2g

niem(13)
hist. i społ
2e

mat1(209)
hist
1c

pol4(110)
hist
2d

geo(210)
7 hist
2a

hist1(113)
hist
2d

geo(210)
hist
2b

matg(6)
hist
1c

pol4(110)
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
hist
2b

matg(6)
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Galimska M

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
6 j.ros.
3a,3b,3c,3d
j_dod(1 grupa)
ros(7)
 
 
 
j.ros.
1a,1b,1c
j_dod(gr 1)
ros(7)
 
 
 
 
 
 
7 j.ros.
3a,3b,3c,3d
j_dod(1 grupa)
ros(7)
 
 
 
j.ros.
1a,1b,1c
j_dod(gr 1)
ros(7)
 
 
 
 
 
 
8 j.ros.
2b,2c,2d,2a
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ros(7)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9 j.ros.
2b,2c,2d,2a
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ros(7)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Małgorzata Zamorska-Hyła

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 j.niem.
2f,2e,2g
j_dod_2(2)
ang(304)
j.niem.
2e,2f,2g
j_dod(2 gr)
ang(304)
j.niem.
2a,2d
Dziewczęta
ang(304)
j.niem.
2a,2b,2c,2d
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ang(304)
 
 
 
2 j.niem.
2f,2e,2g
j_dod_2(2)
ang(304)
j.niem.
2e,2f,2g
j_dod(2 gr)
ang(304)
j.niem.
2e
Chłopcy
ang(304)
j.niem.
2a,2b,2c,2d
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ang(304)
 
 
 
3  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
j.niem.
2e
Chłopcy
ang(304)
4  
 
 
 
 
 
 
 
 
j.niem.
3c
j_gl(3)
ang(304)
j.niem.
2e
Chłopcy
ang(304)
5  
 
 
 
 
 
 
 
 
j.niem.
3c
j_gl(3)
ang(304)
j.niem.
1a,1b,1c
j_dod(gr 2)
pol2(212)
6 j.niem.
3c,3b,3a,3d
j_dod(2 grupa)
ang(304)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
j.niem.
1a,1b,1c
j_dod(gr 2)
pol2(212)
7 j.niem.
3c,3b,3a,3d
j_dod(2 grupa)
ang(304)
j.niem.
3b,3a,3c,3d
j_dod(2 grupa)
ang(304)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8 j.niem.
2a,2b,2c,2d
j_dod(gr 2),j_dod(2)
ang(304)
j.niem.
3b,3a,3c,3d
j_dod(2 grupa)
ang(304)
 
 
 
j.niem.
2a,2d
Dziewczęta
ang(304)
 
 
 
9 j.niem.
2a,2b,2c,2d
j_dod(gr 2),j_dod(2)
ang(304)
j.niem.
3c
j_gl(3)
ang(304)
 
 
 
j.niem.
2a,2d
Dziewczęta
ang(304)
 
 
 

Iwona Ziółkowska

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 geografia
3c

mat(4)
geografia
3c

mat(4)
geografia
3c

mat(4)
geografia
3c

mat(4)
matematyka
2d

geo(210)
2 matematyka
2c

pol1(15)
 
 
 
matematyka
2d

geo(210)
 
 
 
matematyka
2f

mat3(112)
3 matematyka
2d

geo(210)
geografia
3c

mat(4)
matematyka
2c

pol1(15)
geografia
3c

mat(4)
matematyka
2c

pol1(15)
4 matematyka
2d

geo(210)
 
 
 
matematyka
2a

hist1(113)
godz. wych.
2f

mat3(112)
matematyka
2a

hist1(113)
5 matematyka
2a

hist1(113)
 
 
 
matematyka
2a

hist1(113)
matematyka
2f

mat3(112)
matematyka
2a

hist1(113)
6  
 
 
 
 
 
matematyka
2f

mat3(112)
matematyka
2c

pol1(15)
 
 
 
7  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dorota Kocbus-Calligaro

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
6 j.włos.
3a,3b,3c,3d
j_dod(3 grupa)
wł(302)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7 j.włos.
3a,3b,3c,3d
j_dod(3 grupa)
wł(302)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Beata Piłka

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 wf
1b
Dziewczęta
sil
 
 
 
wf
2b
Dziewczęta
sg
 
 
 
 
 
 
2 wf
1b
Dziewczęta
sil
 
 
 
wf
2b
Dziewczęta
sg
 
 
 
 
 
 
3  
 
 
wf
3b,3d
Chłopcy,1. Grupa
slo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4  
 
 
wf
3b,3d
Chłopcy,1. Grupa
slo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5  
 
 
 
 
 
wf
3a,3d
Dziewczęta
slo
 
 
 
 
 
 
6  
 
 
 
 
 
wf
3a,3d
Dziewczęta
slo
godz. wych.
3d

sil
 
 
 
7  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8  
 
 
wf
2b,2d
Dziewczęta
sg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
wf
2b,2d
Dziewczęta
sg
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dariusz Bownik

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 geografia
2c

pol1(15)
EDB
1b

biol(114)
geografia
1a

pol2(212)
 
 
 
geografia
2g

niem(13)
2 geografia
2a

hist1(113)
geografia
2a

hist1(113)
EDB
1a

pol2(212)
 
 
 
geografia
1b

biol(114)
3 geografia
2g

niem(13)
geografia
2d

geo(210)
EDB
1c

pol4(110)
godz. wych.
2d

geo(210)
geografia
2b

matg(6)
4 geografia
2g

niem(13)
geografia
2b

matg(6)
geografia
1c

pol4(110)
geografia
2d

geo(210)
geografia
2d

geo(210)
5  
 
 
 
 
 
geografia
2g

niem(13)
geografia
2c

pol1(15)
 
 
 
6  
 
 
 
 
 
geografia
2g

niem(13)
 
 
 
 
 
 
7  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Artur Ruciński

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 j.ang.
3b
j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.hiszp.
2e,2f,2g
j_dod(1 gr)
ang5(111)
j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
1b,1c
j_ang(1)
ang5(111)
j.ang.
2a,2b
j_ang(2)
ang5(111)
2 j.ang.
3b
j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.hiszp.
2e,2f,2g
j_dod(1 gr)
ang5(111)
j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
1b,1c
j_ang(1)
ang5(111)
j.ang.
2a,2b
j_ang(2)
ang5(111)
3 j.ang.
3d
j_dod(5 grupa)
ang5(111)
j.ang.
2a,2b
j_ang(2)
ang5(111)
j.ang.
3d
j_dod(5 grupa)
ang5(111)
j.ang.
3b
j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
4 j.ang.
3d
j_dod(5 grupa)
ang5(111)
 
 
 
j.ang.
3d
j_dod(5 grupa)
ang5(111)
j.ang.
3b
j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
5 j.ang.
1b,1c
j_ang(1)
ang5(111)
 
 
 
j.ang.
3b
j_ang(2 grupa)
ang5(111)
 
 
 
j.ang.
3d
j_dod(4 grupa)
ang5(111)
6 j.ang.
1b,1c
j_ang(1)
ang5(111)
 
 
 
j.hiszp.
1a,1b,1c
j_dod(gr 4)
ang5(111)
 
 
 
 
 
 
7 j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
 
 
 
j.hiszp.
1a,1b,1c
j_dod(gr 4)
ang5(111)
PT
2c

ang5(111)
 
 
 
8 j.ang.
2e,2f,2g
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
 
 
 
 
 
 
j.ang.
3d
j_dod(5 grupa)
ang5(111)
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
j.ang.
3d
j_dod(5 grupa)
ang5(111)
 
 
 

Romuald Jakowczyk

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 informatyka
3d
Chłopcy
inf1(108)
informatyka
1a
inf(1)
inf1(108)
 
 
 
 
 
 
fiz
1a

pol2(212)
2 informatyka
3d
Chłopcy
inf1(108)
informatyka
1a
inf(1)
inf1(108)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3 fiz
1c

pol4(110)
 
 
 
fiz
1a

pol2(212)
Rys.tech
2e
1. Grupa
inf1(108)
fiz
2d

geo(210)
4 informatyka
2a
1. Grupa
inf1(108)
 
 
 
fiz
1b

biol(114)
 
 
 
 
 
 
5 fiz
2c

pol1(15)
informatyka
2c
inf(1)
inf1(108)
informatyka
3d
Chłopcy
inf1(108)
informatyka
2b
1. Grupa
inf1(108)
 
 
 
6  
 
 
informatyka
2d
inf(1)
inf1(108)
informatyka
3d
Chłopcy
inf1(108)
 
 
 
informatyka
2a
1. Grupa
inf1(108)
7  
 
 
 
 
 
informatyka
3d
inf(1)
inf1(108)
 
 
 
informatyka
2a
1. Grupa
inf1(108)
8  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jacek Czyżyk

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
j.łac.
3b

chem(9)
2  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
6  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9