Oddziały (klasy)

1a

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 wf
Chłopcy
slo
wf
Dziewczęta,Chłopcy
sg
informatyka
inf(1)
inf1(108)
informatyka
inf(2)
iinf2(207)
geografia

pol2(212)
matematyka

pol2(212)
fiz

pol2(212)
2 wf
Chłopcy
slo
wf
Dziewczęta,Chłopcy
sg
informatyka
inf(1)
inf1(108)
informatyka
inf(2)
iinf2(207)
EDB

pol2(212)
F

pol2(212)
j.pol.

pol2(212)
3 wos

pol2(212)
matematyka

pol2(212)
fiz

pol2(212)
j.ang.
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
2. Grupa
hist2(211)
matematyka

pol2(212)
4 matematyka

pol2(212)
matematyka

pol2(212)
hist

pol2(212)
hist

pol2(212)
MR

pol2(212)
5 chemia

pol2(212)
j.pol.

pol2(212)
biologia

pol2(212)
godz. wych.

pol2(212)
j.hiszp.
j_dod(gr 1)
hiszp(109)
j.niem.
j_dod(gr 2)
pol2(212)
 
 
 
6 j.pol.

pol2(212)
j.ang.
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
2. Grupa
hist2(211)
j.ros.
j_dod(gr 1)
ros(7)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 4)
ang5(111)
j.hiszp.
j_dod(gr 5)
hiszp(109)
religia

pol2(212)
j.hiszp.
j_dod(gr 1)
hiszp(109)
j.niem.
j_dod(gr 2)
pol2(212)
 
 
 
7 j.pol.

pol2(212)
j.ang.
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
2. Grupa
hist2(211)
j.ros.
j_dod(gr 1)
ros(7)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 4)
ang5(111)
j.hiszp.
j_dod(gr 5)
hiszp(109)
religia

pol2(212)
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1b

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 wf
Chłopcy
slo
wf
Dziewczęta
sil
 
 
 
 
 
 
EDB

biol(114)
j.pol.

biol(114)
j.ang.
j_ang(1)
ang5(111)
j.ang.
j_ang(2)
ang3(010)
j.ang.
j_ang(3)
hist2(211)
 
 
 
matematyka

biol(114)
2 wf
Chłopcy
slo
wf
Dziewczęta
sil
 
 
 
 
 
 
biologia

biol(114)
j.pol.

biol(114)
j.ang.
j_ang(1)
ang5(111)
j.ang.
j_ang(2)
ang3(010)
j.ang.
j_ang(3)
hist2(211)
 
 
 
geografia

biol(114)
3 biologia

biol(114)
hist

biol(114)
chemia

biol(114)
wos

biol(114)
chemia

biol(114)
4 matematyka

biol(114)
hist

biol(114)
fiz

biol(114)
religia

biol(114)
MR

biol(114)
5 j.ang.
j_ang(1)
ang5(111)
j.ang.
j_ang(2)
ang3(010)
j.ang.
j_ang(3)
hist2(211)
 
 
 
j.pol.

biol(114)
matematyka

biol(114)
godz. wych.

biol(114)
j.hiszp.
j_dod(gr 1)
hiszp(109)
j.niem.
j_dod(gr 2)
pol2(212)
 
 
 
6 j.ang.
j_ang(1)
ang5(111)
j.ang.
j_ang(2)
ang3(010)
j.ang.
j_ang(3)
hist2(211)
 
 
 
F

biol(114)
j.ros.
j_dod(gr 1)
ros(7)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 4)
ang5(111)
j.hiszp.
j_dod(gr 5)
hiszp(109)
j.pol.

biol(114)
j.hiszp.
j_dod(gr 1)
hiszp(109)
j.niem.
j_dod(gr 2)
pol2(212)
 
 
 
7 chemia

biol(114)
religia

biol(114)
j.ros.
j_dod(gr 1)
ros(7)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 4)
ang5(111)
j.hiszp.
j_dod(gr 5)
hiszp(109)
informatyka
inf(1)
iinf2(207)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
informatyka
Dziewczęta
iinf2(207)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1c

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 wf
Dziewczęta,Chłopcy
sg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
wf
Dziewczęta
slo
matematyka

pol4(110)
j.ang.
j_ang(1)
ang5(111)
j.ang.
j_ang(2)
ang3(010)
j.ang.
j_ang(3)
hist2(211)
matematyka

pol4(110)
2 wf
Dziewczęta,Chłopcy
sg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
wf
Dziewczęta
slo
biologia

pol4(110)
j.ang.
j_ang(1)
ang5(111)
j.ang.
j_ang(2)
ang3(010)
j.ang.
j_ang(3)
hist2(211)
religia

pol4(110)
3 fiz

pol4(110)
matematyka

pol4(110)
EDB

pol4(110)
matematyka

pol4(110)
j.pol.

pol4(110)
4 j.pol.

pol4(110)
F

pol4(110)
geografia

pol4(110)
matematyka

pol4(110)
MR

pol4(110)
5 j.ang.
j_ang(1)
ang5(111)
j.ang.
j_ang(2)
ang3(010)
j.ang.
j_ang(3)
hist2(211)
religia

pol4(110)
chemia

pol4(110)
godz. wych.

pol4(110)
j.hiszp.
j_dod(gr 1)
hiszp(109)
j.niem.
j_dod(gr 2)
pol2(212)
 
 
 
6 j.ang.
j_ang(1)
ang5(111)
j.ang.
j_ang(2)
ang3(010)
j.ang.
j_ang(3)
hist2(211)
j.pol.

pol4(110)
j.ros.
j_dod(gr 1)
ros(7)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 4)
ang5(111)
j.hiszp.
j_dod(gr 5)
hiszp(109)
hist

pol4(110)
j.hiszp.
j_dod(gr 1)
hiszp(109)
j.niem.
j_dod(gr 2)
pol2(212)
 
 
 
7 wos

pol4(110)
j.pol.

pol4(110)
j.ros.
j_dod(gr 1)
ros(7)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 4)
ang5(111)
j.hiszp.
j_dod(gr 5)
hiszp(109)
hist

pol4(110)
 
 
 
8 wos

pol4(110)
 
 
 
 
 
 
informatyka
inf(2)
iinf2(207)
 
 
 
 
 
 
informatyka
inf(1)
iinf2(207)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2a

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 fiz

hist1(113)
chemia

hist1(113)
wf
Chłopcy
slo
j.niem.
Dziewczęta
ang(304)
j.niem.
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 4),j_dod(4)
hiszp(109)
 
 
 
j.ang.
j_ang(1)
ang3(010)
j.ang.
j_ang(2)
ang5(111)
j.ang.
j_ang(3)
hist2(211)
j.ang.
j_ang(4)
ang4(306)
 
 
 
2 geografia

hist1(113)
geografia

hist1(113)
wf
Chłopcy
slo
 
 
 
j.niem.
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 4),j_dod(4)
hiszp(109)
 
 
 
j.ang.
j_ang(1)
ang3(010)
j.ang.
j_ang(2)
ang5(111)
j.ang.
j_ang(3)
hist2(211)
j.ang.
j_ang(4)
ang4(306)
 
 
 
3 fiz
1. Grupa
hist1(113)
informatyka
2. Grupa
iinf2(207)
 
 
 
 
 
 
j.ang.
j_ang(1)
ang3(010)
j.ang.
j_ang(2)
ang5(111)
j.ang.
j_ang(3)
hist2(211)
j.ang.
j_ang(4)
ang4(306)
 
 
 
j.pol.

hist1(113)
godz. wych.

hist1(113)
hist

hist1(113)
4 informatyka
1. Grupa
inf1(108)
fiz
2. Grupa
hist1(113)
 
 
 
 
 
 
przeds.

hist1(113)
matematyka

hist1(113)
biologia

hist1(113)
matematyka

hist1(113)
5 matematyka

hist1(113)
biologia

hist1(113)
matematyka

hist1(113)
fiz
1. Grupa
hist1(113)
informatyka
2. Grupa
iinf2(207)
 
 
 
 
 
 
matematyka

hist1(113)
6 chemia

hist1(113)
j.pol.

hist1(113)
religia

hist1(113)
KM

hist1(113)
informatyka
1. Grupa
inf1(108)
fiz
2. Grupa
hist1(113)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7 hist

hist1(113)
j.pol.

hist1(113)
religia

hist1(113)
j.pol.

hist1(113)
informatyka
1. Grupa
inf1(108)
informatyka
2. Grupa
iinf2(207)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8 j.ros.
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ros(7)
j.niem.
j_dod(gr 2),j_dod(2)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 5),j_dod(5)
hiszp(109)
 
 
 
wf
Dziewczęta,Chłopcy
slo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
j.hiszp.
1. Grupa
hiszp(109)
j.niem.
Dziewczęta
ang(304)
 
 
 
 
 
 
wos

hist1(113)
9 j.ros.
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ros(7)
j.niem.
j_dod(gr 2),j_dod(2)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 5),j_dod(5)
hiszp(109)
 
 
 
wf
Dziewczęta,Chłopcy
slo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
j.hiszp.
1. Grupa
hiszp(109)
j.niem.
Dziewczęta
ang(304)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2b

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 religia

matg(6)
matematyka

matg(6)
wf
Chłopcy
slo
wf
Dziewczęta
sg
j.niem.
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 4),j_dod(4)
hiszp(109)
 
 
 
j.ang.
j_ang(1)
ang3(010)
j.ang.
j_ang(2)
ang5(111)
j.ang.
j_ang(3)
hist2(211)
j.ang.
j_ang(4)
ang4(306)
2 religia

matg(6)
matematyka

matg(6)
wf
Chłopcy
slo
wf
Dziewczęta
sg
j.niem.
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 4),j_dod(4)
hiszp(109)
 
 
 
j.ang.
j_ang(1)
ang3(010)
j.ang.
j_ang(2)
ang5(111)
j.ang.
j_ang(3)
hist2(211)
j.ang.
j_ang(4)
ang4(306)
3 chemia

matg(6)
j.ang.
j_ang(1)
ang3(010)
j.ang.
j_ang(2)
ang5(111)
j.ang.
j_ang(3)
hist2(211)
j.ang.
j_ang(4)
ang4(306)
j.pol.

matg(6)
godz. wych.

matg(6)
geografia

matg(6)
4 j.pol.

matg(6)
geografia

matg(6)
j.pol.

matg(6)
chemia
1. Grupa
matg(6)
informatyka
2. Grupa
iinf2(207)
 
 
 
 
 
 
biologia

matg(6)
5 j.pol.

matg(6)
przeds.

matg(6)
WDM

matg(6)
informatyka
1. Grupa
inf1(108)
chemia
2. Grupa
matg(6)
 
 
 
 
 
 
matematyka

matg(6)
6 matematyka

matg(6)
biologia
1. Grupa
mat3(112)
chemia
2. Grupa
matg(6)
 
 
 
 
 
 
matematyka

matg(6)
biologia

matg(6)
chemia

matg(6)
7 matematyka

matg(6)
chemia
1. Grupa
chem(9)
biologia
2. Grupa
matg(6)
 
 
 
 
 
 
hist

matg(6)
wos

matg(6)
fiz

matg(6)
8 j.ros.
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ros(7)
j.niem.
j_dod(gr 2),j_dod(2)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 5),j_dod(5)
hiszp(109)
 
 
 
wf
Dziewczęta
sg
 
 
 
 
 
 
hist

matg(6)
j.hiszp.
1. Grupa
hiszp(109)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9 j.ros.
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ros(7)
j.niem.
j_dod(gr 2),j_dod(2)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 5),j_dod(5)
hiszp(109)
 
 
 
wf
Dziewczęta
sg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
j.hiszp.
1. Grupa
hiszp(109)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2c

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 geografia

pol1(15)
j.ang.
j_ang(1)
hist2(211)
j.ang.
j_ang(2)
ang4(306)
wf
Chłopcy
slo
wf
Dziewczęta
sil
j.niem.
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 4),j_dod(4)
hiszp(109)
 
 
 
biologia

pol1(15)
2 matematyka

pol1(15)
j.ang.
j_ang(1)
hist2(211)
j.ang.
j_ang(2)
ang4(306)
wf
Chłopcy
slo
wf
Dziewczęta
sil
j.niem.
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 4),j_dod(4)
hiszp(109)
 
 
 
chemia

pol1(15)
3 j.pol.

pol1(15)
j.pol.

pol1(15)
matematyka

pol1(15)
godz. wych.

pol1(15)
matematyka

pol1(15)
4 j.pol.

pol1(15)
chemia

pol1(15)
j.pol.

pol1(15)
wos

pol1(15)
j.pol.

pol1(15)
5 fiz

pol1(15)
informatyka
inf(1)
inf1(108)
informatyka
inf(2)
iinf2(207)
j.pol.

pol1(15)
geografia

pol1(15)
j.ang.
j_ang(1)
hist2(211)
j.ang.
j_ang(2)
ang4(306)
6 hist

pol1(15)
przeds.

pol1(15)
j.ang.
j_ang(1)
hist2(211)
j.ang.
j_ang(2)
ang4(306)
matematyka

pol1(15)
j.ang.
j_ang(1)
hist2(211)
j.ang.
j_ang(2)
ang4(306)
7 biologia

pol1(15)
religia

pol1(15)
hist

pol1(15)
PT

ang5(111)
hist

pol1(15)
8 j.ros.
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ros(7)
j.niem.
j_dod(gr 2),j_dod(2)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 5),j_dod(5)
hiszp(109)
religia

pol1(15)
 
 
 
j.hiszp.
1. Grupa
hiszp(109)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9 j.ros.
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ros(7)
j.niem.
j_dod(gr 2),j_dod(2)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 5),j_dod(5)
hiszp(109)
 
 
 
 
 
 
j.hiszp.
1. Grupa
hiszp(109)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2d

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 j.pol.

geo(210)
j.pol.

geo(210)
 
 
 
j.niem.
Dziewczęta
ang(304)
j.niem.
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 4),j_dod(4)
hiszp(109)
 
 
 
matematyka

geo(210)
2 j.pol.

geo(210)
przeds.

geo(210)
matematyka

geo(210)
j.niem.
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 4),j_dod(4)
hiszp(109)
 
 
 
chemia

geo(210)
3 matematyka

geo(210)
geografia

geo(210)
religia

geo(210)
godz. wych.

geo(210)
fiz

geo(210)
4 matematyka

geo(210)
wos

geo(210)
biologia

geo(210)
geografia

geo(210)
geografia

geo(210)
5 wos

geo(210)
wos

geo(210)
j.pol.

geo(210)
jsz

ang4(306)
biologia

geo(210)
6 chemia

geo(210)
informatyka
inf(1)
inf1(108)
informatyka
inf(2)
iinf2(207)
wos

geo(210)
j.ang.
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
2. Grupa
ang4(306)
 
 
 
 
 
 
hist

geo(210)
7 religia

geo(210)
hist

geo(210)
j.ang.
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
2. Grupa
ang4(306)
j.ang.
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
2. Grupa
ang4(306)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8 j.ros.
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ros(7)
j.niem.
j_dod(gr 2),j_dod(2)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 5),j_dod(5)
hiszp(109)
wf
Dziewczęta,Chłopcy
slo
wf
Dziewczęta
sg
j.ang.
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
2. Grupa
ang4(306)
j.hiszp.
1. Grupa
hiszp(109)
j.niem.
Dziewczęta
ang(304)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9 j.ros.
j_dod(gr 1),j_dod(1)
ros(7)
j.niem.
j_dod(gr 2),j_dod(2)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(gr 5),j_dod(5)
hiszp(109)
wf
Dziewczęta,Chłopcy
slo
wf
Dziewczęta
sg
 
 
 
j.hiszp.
1. Grupa
hiszp(109)
j.niem.
Dziewczęta
ang(304)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2e

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 j.hiszp.
j_dod_2(1)
hiszp(109)
j.niem.
j_dod_2(2)
ang(304)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(1 gr)
ang5(111)
j.niem.
j_dod(2 gr)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(4 gr)
hiszp(109)
 
 
 
j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
 
 
 
religia

mat1(209)
matematyka

mat1(209)
2 j.hiszp.
j_dod_2(1)
hiszp(109)
j.niem.
j_dod_2(2)
ang(304)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(1 gr)
ang5(111)
j.niem.
j_dod(2 gr)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(4 gr)
hiszp(109)
 
 
 
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
j.niem.
Chłopcy
ang(304)
j.pol.

mat1(209)
matematyka

mat1(209)
3 MM

mat1(209)
j.pol.

mat1(209)
matematyka

mat1(209)
Rys.tech
1. Grupa
inf1(108)
Rys.tech
2. Grupa
iinf2(207)
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
j.niem.
Chłopcy
ang(304)
4 j.pol.

mat1(209)
j.pol.

mat1(209)
matematyka

mat1(209)
godz. wych.

mat1(209)
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
j.niem.
Chłopcy
ang(304)
5 fiz

mat1(209)
matematyka

mat1(209)
hist. i społ

mat1(209)
matematyka

mat1(209)
fiz

mat1(209)
6 fiz

mat1(209)
matematyka

mat1(209)
hist. i społ

mat1(209)
 
 
 
wf
Dziewczęta,Chłopcy
slo
religia

mat1(209)
7 j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
 
 
 
fiz
Chłopcy
fiz(116)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
wf
Chłopcy
sg
fiz
Dziewczęta
fiz(116)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
wf
Dziewczęta,Chłopcy
slo
 
 
 
8 j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
 
 
 
fiz
Chłopcy
fiz(116)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
wf
Chłopcy
sg
fiz
Dziewczęta
fiz(116)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2f

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 j.hiszp.
j_dod_2(1)
hiszp(109)
j.niem.
j_dod_2(2)
ang(304)
 
 
 
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(1 gr)
ang5(111)
j.niem.
j_dod(2 gr)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(4 gr)
hiszp(109)
 
 
 
j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
chemia

mat3(112)
chemia

mat3(112)
2 j.hiszp.
j_dod_2(1)
hiszp(109)
j.niem.
j_dod_2(2)
ang(304)
 
 
 
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(1 gr)
ang5(111)
j.niem.
j_dod(2 gr)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(4 gr)
hiszp(109)
 
 
 
j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
chemia
bio_chem(1)
mat3(112)
biologia
bio_chem(2)
biol(114)
matematyka

mat3(112)
3 j.pol.

mat3(112)
biologia
bio_chem(1)
mat3(112)
chemia
bio_chem(2)
chem(9)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
biologia

mat3(112)
biologia
bio_chem(1)
mat3(112)
chemia
bio_chem(2)
chem(9)
j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
4 hist. i społ

mat3(112)
chemia
bio_chem(1)
chem(9)
biologia
bio_chem(2)
mat3(112)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
j.pol.

mat3(112)
godz. wych.

mat3(112)
j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
5 religia

mat3(112)
chemia

mat3(112)
j.pol.

mat3(112)
matematyka

mat3(112)
religia

mat3(112)
6 biologia

mat3(112)
 
 
 
wf
Dziewczęta
sil
 
 
 
 
 
 
 
 
 
matematyka

mat3(112)
j.pol.

mat3(112)
hist. i społ

mat3(112)
7 j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
 
 
 
wf
Dziewczęta
sil
 
 
 
 
 
 
 
 
 
wf
Chłopcy
sg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
biologia

mat3(112)
 
 
 
8 j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
 
 
 
wf
Chłopcy
sg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
EwT

mat3(112)
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2g

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 j.hiszp.
j_dod_2(1)
hiszp(109)
j.niem.
j_dod_2(2)
ang(304)
 
 
 
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(1 gr)
ang5(111)
j.niem.
j_dod(2 gr)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(4 gr)
hiszp(109)
 
 
 
j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
matematyka

niem(13)
geografia

niem(13)
2 j.hiszp.
j_dod_2(1)
hiszp(109)
j.niem.
j_dod_2(2)
ang(304)
 
 
 
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(1 gr)
ang5(111)
j.niem.
j_dod(2 gr)
ang(304)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(4 gr)
hiszp(109)
 
 
 
j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
matematyka

niem(13)
matematyka

niem(13)
3 geografia

niem(13)
matematyka

niem(13)
matematyka

niem(13)
j.pol.

niem(13)
j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
4 geografia

niem(13)
matematyka

niem(13)
matematyka

niem(13)
godz. wych.

niem(13)
j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
5 j.pol.

niem(13)
hist. i społ

niem(13)
geografia

niem(13)
R

niem(13)
j.pol.

niem(13)
6 jsz

ang4(306)
hist. i społ

niem(13)
geografia

niem(13)
wf
Dziewczęta,Chłopcy
slo
wf
Dziewczęta
sg
j.pol.

niem(13)
7 j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
 
 
 
 
 
 
wf
Dziewczęta,Chłopcy
slo
wf
Dziewczęta
sg
 
 
 
8 j.ang.
j_gl(1 grupa),j_ang(1 grupa)
ang3(010)
j.ang.
j_gl(2 grupa),j_ang(2 grupa)
ang5(111)
j.ang.
j_gl(3 grupa),j_ang(3 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_gl(4 grupa),j_ang(4 grupa)
ang4(306)
 
 
 
 
 
 
religia

niem(13)
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
religia

niem(13)
 
 
 

3a

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 matematyka

fiz(116)
matematyka

fiz(116)
matematyka

fiz(116)
fiz

fiz(116)
wf
Chłopcy
slo
fiz
Dziewczęta
fiz(116)
2 matematyka

fiz(116)
matematyka

fiz(116)
matematyka

fiz(116)
matematyka

fiz(116)
wf
Chłopcy
slo
fiz
Dziewczęta
fiz(116)
3 j.ang.
j_ang(1 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_ang(2 grupa)
ang4(306)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
j.pol.

fiz(116)
j.ang.
j_ang(1 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_ang(2 grupa)
ang4(306)
matematyka

fiz(116)
religia

fiz(116)
4 j.ang.
j_ang(1 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_ang(2 grupa)
ang4(306)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
j.pol.

fiz(116)
j.ang.
j_ang(1 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_ang(2 grupa)
ang4(306)
j.pol.

fiz(116)
religia

fiz(116)
5 j.pol.

fiz(116)
fiz

fiz(116)
fiz
Chłopcy
fiz(116)
wf
Dziewczęta
slo
hist. i społ

fiz(116)
matematyka

fiz(116)
6 j.ros.
j_dod(1 grupa)
ros(7)
j.niem.
j_dod(2 grupa)
ang(304)
j.włos.
j_dod(3 grupa)
wł(302)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(5 grupa)
hiszp(109)
fiz

fiz(116)
fiz
Chłopcy
fiz(116)
wf
Dziewczęta
slo
godz. wych.

fiz(116)
AM

fiz(116)
7 j.ros.
j_dod(1 grupa)
ros(7)
j.niem.
j_dod(2 grupa)
ang(304)
j.włos.
j_dod(3 grupa)
wł(302)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(5 grupa)
hiszp(109)
j.hiszp.
j_dod(1 grupa)
hiszp(109)
j.niem.
j_dod(2 grupa)
ang(304)
 
 
 
j.pol.

pol2(212)
 
 
 
j.ang.
j_ang(1 grupa)
hist2(211)
j.ang.
j_ang(2 grupa)
ang4(306)
8  
 
 
j.hiszp.
j_dod(1 grupa)
hiszp(109)
j.niem.
j_dod(2 grupa)
ang(304)
 
 
 
hist. i społ

hist2(211)
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3b

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 j.ang.
j_ang(1 grupa)
ang4(306)
j.ang.
j_ang(2 grupa)
ang5(111)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
biologia

chem(9)
j.pol.

chem(9)
matematyka

chem(9)
j.łac.

chem(9)
2 j.ang.
j_ang(1 grupa)
ang4(306)
j.ang.
j_ang(2 grupa)
ang5(111)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
j.pol.

chem(9)
j.pol.

chem(9)
matematyka

chem(9)
biologia

chem(9)
3 j.pol.

chem(9)
wf
Chłopcy,1. Grupa
slo
wf
Dziewczęta
sg
 
 
 
matematyka

chem(9)
j.ang.
j_ang(1 grupa)
ang4(306)
j.ang.
j_ang(2 grupa)
ang5(111)
biologia

chem(9)
4 biologia
gr_bio_chem(1)
hiszp(109)
chemia
gr_bio_chem(2)
chem(9)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
wf
Chłopcy,1. Grupa
slo
wf
Dziewczęta
sg
 
 
 
chemia

chem(9)
j.ang.
j_ang(1 grupa)
ang4(306)
j.ang.
j_ang(2 grupa)
ang5(111)
chemia

chem(9)
5 chemia
gr_bio_chem(1)
chem(9)
biologia
gr_bio_chem(2)
hiszp(109)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
matematyka

chem(9)
j.ang.
j_ang(1 grupa)
ang4(306)
j.ang.
j_ang(2 grupa)
ang5(111)
 
 
 
hist. i społ

chem(9)
hist. i społ

chem(9)
6 j.ros.
j_dod(1 grupa)
ros(7)
j.niem.
j_dod(2 grupa)
ang(304)
j.włos.
j_dod(3 grupa)
wł(302)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(5 grupa)
hiszp(109)
religia

chem(9)
chemia
gr_bio_chem(1)
chem(9)
biologia
gr_bio_chem(2)
biol(114)
 
 
 
godz. wych.

chem(9)
religia

chem(9)
7 j.ros.
j_dod(1 grupa)
ros(7)
j.niem.
j_dod(2 grupa)
ang(304)
j.włos.
j_dod(3 grupa)
wł(302)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(5 grupa)
hiszp(109)
 
 
 
j.niem.
j_dod(2 grupa)
ang(304)
 
 
 
biologia
gr_bio_chem(1)
biol(114)
chemia
gr_bio_chem(2)
chem(9)
 
 
 
chemia

chem(9)
matematyka

chem(9)
8  
 
 
 
 
 
j.niem.
j_dod(2 grupa)
ang(304)
 
 
 
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(2 grupa)
hiszp(109)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(2 grupa)
hiszp(109)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3c

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 geografia

mat(4)
geografia

mat(4)
geografia

mat(4)
geografia

mat(4)
wf
Chłopcy
slo
wf
Dziewczęta
sg
2 j.pol.

mat(4)
matematyka

mat(4)
j.pol.

mat(4)
hist. i społ

mat(4)
wf
Chłopcy
slo
wf
Dziewczęta
sg
3 matematyka

mat(4)
geografia

mat(4)
j.pol.

mat(4)
geografia

mat(4)
matematyka

mat(4)
4 matematyka

mat(4)
j.ang.
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
2. Grupa
hist2(211)
 
 
 
matematyka

mat(4)
j.ang.
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
2. Grupa
hist2(211)
j.niem.
j_gl(3)
ang(304)
hist. i społ

mat(4)
5 jsz

ang4(306)
j.ang.
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
2. Grupa
hist2(211)
 
 
 
j.ang.
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
2. Grupa
hist2(211)
j.ang.
1. Grupa
ang3(010)
j.ang.
2. Grupa
hist2(211)
j.niem.
j_gl(3)
ang(304)
matematyka

mat(4)
6 j.ros.
j_dod(1 grupa)
ros(7)
j.niem.
j_dod(2 grupa)
ang(304)
j.włos.
j_dod(3 grupa)
wł(302)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(5 grupa)
hiszp(109)
matematyka

mat(4)
j.pol.

mat(4)
godz. wych.

mat(4)
matematyka

mat(4)
7 j.ros.
j_dod(1 grupa)
ros(7)
j.niem.
j_dod(2 grupa)
ang(304)
j.włos.
j_dod(3 grupa)
wł(302)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(5 grupa)
hiszp(109)
j.hiszp.
j_dod(1 grupa)
hiszp(109)
j.niem.
j_dod(2 grupa)
ang(304)
 
 
 
 
 
 
matematyka

mat(4)
religia

mat(4)
8  
 
 
j.hiszp.
j_dod(1 grupa)
hiszp(109)
j.niem.
j_dod(2 grupa)
ang(304)
 
 
 
 
 
 
j.pol.

mat(4)
religia

mat(4)
9  
 
 
 
 
 
j.niem.
j_gl(3)
ang(304)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3d

Godzina lekcyjna Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 informatyka
Chłopcy
inf1(108)
informatyka
Dziewczęta
iinf2(207)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
hist. i społ

ang1(14)
matematyka

ang1(14)
religia

ang1(14)
religia

ang1(14)
2 informatyka
Chłopcy
inf1(108)
informatyka
Dziewczęta
iinf2(207)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
j.pol.

ang1(14)
matematyka

ang1(14)
j.pol.

ang1(14)
hist. i społ

ang1(14)
3 j.ang.
j_dod(1 grupa)
ang3(010)
 
 
 
j.ang.
j_dod(5 grupa)
ang5(111)
 
 
 
 
 
 
wf
Chłopcy,1. Grupa
slo
informatyka
Dziewczęta
iinf2(207)
 
 
 
j.ang.
j_dod(1 grupa)
ang3(010)
 
 
 
j.ang.
j_dod(5 grupa)
ang5(111)
j.pol.

ang1(14)
matematyka

ang1(14)
4 j.ang.
j_dod(1 grupa)
ang3(010)
 
 
 
j.ang.
j_dod(5 grupa)
ang5(111)
 
 
 
 
 
 
wf
Chłopcy,1. Grupa
slo
informatyka
Dziewczęta
iinf2(207)
 
 
 
j.ang.
j_dod(1 grupa)
ang3(010)
 
 
 
j.ang.
j_dod(5 grupa)
ang5(111)
matematyka

ang1(14)
j.pol.

ang1(14)
5 matematyka

ang1(14)
matematyka

ang1(14)
informatyka
Chłopcy
inf1(108)
wf
Dziewczęta
slo
 
 
 
matematyka

ang1(14)
j.ang.
j_dod(1 grupa)
ang3(010)
 
 
 
j.ang.
j_dod(4 grupa)
ang5(111)
 
 
 
6 j.ros.
j_dod(1 grupa)
ros(7)
j.niem.
j_dod(2 grupa)
ang(304)
j.włos.
j_dod(3 grupa)
wł(302)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(5 grupa)
hiszp(109)
matematyka

ang1(14)
informatyka
Chłopcy
inf1(108)
wf
Dziewczęta
slo
 
 
 
godz. wych.

sil
j.ang.
j_dod(1 grupa)
ang3(010)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7 j.ros.
j_dod(1 grupa)
ros(7)
j.niem.
j_dod(2 grupa)
ang(304)
j.włos.
j_dod(3 grupa)
wł(302)
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(5 grupa)
hiszp(109)
 
 
 
j.niem.
j_dod(2 grupa)
ang(304)
 
 
 
informatyka
inf(1)
inf1(108)
informatyka
inf(2)
iinf2(207)
 
 
 
j.pol.

ang1(14)
j.ang.
j_dod(1 grupa)
ang3(010)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8  
 
 
 
 
 
j.niem.
j_dod(2 grupa)
ang(304)
 
 
 
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(2 grupa)
hiszp(109)
 
 
 
 
 
 
j.ang.
j_dod(5 grupa)
ang5(111)
 
 
 
9  
 
 
 
 
 
 
 
 
j.hiszp.
j_dod(2 grupa)
hiszp(109)
 
 
 
 
 
 
j.ang.
j_dod(5 grupa)
ang5(111)