ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

+48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

Szkolna Liga Strzelecka 2021

Tarcza drugiego LO, a nad nią 2 skrzyżowane karabinyZawody strzeleckie w ramach obchodów
103 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

II Liceum Ogólnokształcące w Słupsku

 

Dziewczęta – grupa podstawowa

Lp

Nazwisko i imię

I kolejka

8 X 2021 r.

II kolejka

22 X 2021r.

III kolejka

29 X 2021r.

IV kolejka

5 XI 2021r.

Razem

punkty

1

Gwóźdź-Sproketowska Weronika

60

68

76

75x2

354

2

Lisicka Natalia

39

80

65

80x2

344

3

Czaja Kornelia

42

66

63

75x2

321

4

Michalska Aleksandra

55

81

65

54x2

309

5

Filipek Magdalena

29

61

73

72x2

307

6

Górmińska Maja

51

53

58

70x2

302

7

Madurajska Nikola

52

64

63

57x2

293

8

Pacocha Agata

56

47

54

56x2

269

9

Jodko Zofia

33

56

58

59x2

265

10

Boniek Maria

21

45

65

57x2

245

11

Adamowicz Małgorzata

35

45

37

45x2

207

12

Maciejuk Magdalena

24

48

47

39x2

193

13

Błaszczyk Martyna

17

51

29

41x2

179

14

Klat Julia

22

52

34

27x2

162

15

Modrzyk Wiktoria

11

19

49

34x2

147

16

Czubak Wiktoria

27

45

   

72

17

Chernenko Lubow

55

     

55

18

Czernikowska Anastazja

38

     

38

19

Czech Weronika

32

     

32

Chłopcy – grupa podstawowa

Lp

Nazwisko i imię

I kolejka

8 X 2021 r.

II kolejka

22 X 2021r.

III kolejka

29 X 2021r.

IV kolejka

5 XI 2021r.

Razem

punkty

1

Jastrzębski Adam

46

62

72

58x2

298

2

Laskowski Paweł

44

33

57

49x2

232

3

Mączka Maciej

7

35

30

40x2

152

4

Wójcik Maksymilian

2

15

32

36x2

121

5

Lejk Michał

22

41

56

 

119

6

Jaworski Ewaryst

33

     

33

7

           

 

Dziewczęta – grupa zaawansowana

Lp

 

Nazwisko i imię

I kolejka

8 X 2021 r.

II kolejka

22 X 2021r.

III kolejka

29 X 2021r.

IV kolejka

5 XI 2021r.

Razem

punkty

1

Nawrocka Natalia

61

63

58

77x2

336

2

Gavrilita Valeria

51

57

53

57x2

275

3

Troczyńska Oliwia

57

53

58

52x2

272

4

Pacyno Julia

28

47

31

 

106

5

Arciszewska Lena

49

     

49

6

           

 

Chłopcy – grupa zaawansowana

Lp

Nazwisko i imię

I kolejka

8 X 2021 r.

II kolejka

22 X 2021r.

III kolejka

29 X 2021r.

IV kolejka

5 XI 2021r.

Razem

punkty

1

Świerczek Kacper

48

61

72

76x2

333

2

Olszewski Ksawery

46

36

27

47x2

199

3

           

4

           

 

Szkoła podstawowa – grupa podstawowa

Lp

Nazwisko i imię

I kolejka

8 X 2021 r.

II kolejka

22 X 2021r.

III kolejka

29 X 2021r.

IV kolejka

5 XI 2021r.

Razem

punkty

1

Grzenkowicz Weronika

55

56

61

74x2

320

2

Grzelak Oliwia

50

51

53

74x2

302

3

Paszkowska Laura

51

41

41

71x2

275

4

Borkowska Malwina

40

45

42

63x2

253

5

Sienkiewicz Anna

67

41

52

 

160

6