ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

sekretariat@lo2.slupsk.pl

Sukces chóru "Fantazja"

Aula szkoły. Chórzyści wraz z Panią dyrygent pozują do zdjęcia na scenie.

W dniach 12 - 14 listopada 2021 roku odbył się 40 Ogólnopolski Konkurs Chórów a'Capella Dzieci Młodzieży w Bydgoszczy.
Chóry przystępujące do konkursu zobowiązane były do przedłożenia organizatorom filmu z nagraniem a'capella dowolnego repertuaru kompozytorów polskich.
Do konkursu zgłosiło się 19 chórów z całej Polski.
Chór Fantazja z II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Słupsku, obchodzący w tym roku 40 - lecie działalności, zdobył Srebrny Kamerton oraz Nagrodę Specjalną Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Jest to duży sukces zespołu, tym bardziej, że podczas lockdownu zajęcia chóralne odbywały się tylko on-line.
Na zakończenie konkursu jurorzy złożyli podziękowania i wyrazy uznania dla wszystkich dyrygentów, którzy pomimo specyficznych warunków spowodowanych pandemią, przygotowali chóry do konkursu i dokonali rejestracji nagrań.
skan dyplomu - srebrny kamerton skan dyplomu - nagroda specjalna skan symbolicznego czeku na 100 złoty