ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

+48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

Mickiewicz: pierwsi w nauce, pierwsi w pomaganiu!!!

pomagamy Drodzy Uczniowie,  
Szanowni Państwo  

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku prowadzi akcję pomocową dla osób zakażonych koronawirusem SARS-COV-2. Osoby te przebywają w izolacji, zaś ich bliscy na kwarantannie. Osoby chore nie mogą opuścić sal szpitalnych, nikt im nie może zapewnić środków ochrony osobistej. 

Dla pacjentów chorych na COVID-19 potrzebny jest szeroki asortyment środków higieny osobistej, np. chusteczki nawilżane, ręczniki papierowe, podpaski higieniczne, balsamy do ciała, szampony, mydło w płynie, maszynki do golenia, itp. lub woda do picia. Miłym gestem będą również życzenia powrotu do zdrowia.  

 

W związku z powyższym, licząc na WASZE WIELKIE SERCA, rozpoczynamy akcję Mickiewicz dla Szpitala. Każdy zainteresowany: uczeń, rodzic, nauczyciel, znajomy, może przynieść niezbędne środki higieniczne. Od poniedziałku 22 listopada do piątku 27 listopada, w godzinach od 16.00 do 18.00 pedagodzy szkolni będą czekać na ofiarodawców. Rzeczy można przynosić również do sekretariatu szkoły od 8.00 do 14.00. 

Sądzę, iż wasze pokłady empatii są ogromne, zachęćcie rodziny i znajomych niech przyłączą się do akcji.  

Pamiętajcie, podczas wizyty w szkole: dystans, dezynfekcja, maseczka! 

// ułatwienia dla niepełnosprawnych //konic ułatwień