ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

sekretariat@lo2.slupsk.pl

padlet 202wld5x4e2dtt6t0002 00WIELKA GIELDA MICKIEWICZOWSKIEGO ERASMUSA

Drodzy uczniowie! Z ogromną radością informujemy, że nasza szkola będzie realizować 4 projekty wspólpracy europejskiej w ramach programu Erasmus+.

PROJEKT 1 COMPLEX CHALLENGES AND DEVELOP INNOVATIVE SOLUTIONS BY MASTERING CRITIC

Jeśli trochę na serio masz ochotę przedyskutować zagadnienia emigracji, praw czlowieka, systemów demokratycznych, dyskryminacji i interesuje Cię tematyka prospoleczna to koniecznie dolącz do tego projektu! Szkoly partnerskie - planowane wyjazdy: Hiszpania, Grecja, Turcja, Wielka Brytania

PROJEKT 2 IMPROVE YOURSELF, DIVERSIFY YOUR FUTURE

Jeśli masz ochotę wspólpracować ze swoimi rówieśnikami z Wloch, Rumunii, Węgier czy Turcji rozwijając swoje kompetencje miękkie albo chcesz się dowiedzieć jakie umiejętności są potrzebne mlodzieży we wspólczesnym rynku pracy? Zgloś się do tego projektu!

Koordynator Maria Rządkowska

PROJEKT 3 LET'S STEM UP OUR EDUCATION!

Interesują Cie przedmioty ścisle? Chcesz poszerzyć swoja wiedzę w zakresie robotyki, programowania, projektowania 3D? Czy wiesz co znaczy skrót STEM i dlaczego jest ważny? W takim razie ten projekt jest dla Ciebie!
Szkoly partnerskie - planowane wyjazdy: Grecja, Slowenia, Rumunia, Wlochy, Turcja

Koordynator Maria Rządkowska

PROJEKT 4 FROM FACEBOOK TO TIK-TOK. BECOME A SAVVY DIGITAL CITIZEN!

Czy media spolecznościowe odgrywają w Twoim życiu ważną rolę? Czy wiesz jakie są konsekwencje ich nadużywania lub korzyści z nich wynikające? Wspólpracując z rówieśnikami z Finlandii, Portugalii, Cypru, Grecji i Bulgarii możesz wziąć udzial w warsztatach i zorganizować je dla mlodszych kolegów! Koordynator Justyna Szczypek - Bogdanowicz

Dlaczego Erasmus?

A jakie korzyści wynikają z udzialu w projekcie??? poznasz rówieśników z calego świata udoskonalisz swój angielski ( nie musisz mówić doskonale po angielsku, tego nauczysz się w projekcie) zobaczysz nowe miejsca rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne poglębisz wiedzę w kwestii wybranego tematu wyjedziesz za granicę (nie oplacasz podróży ani pobytu) realizujesz nowoczesne tematy wspólczesnego świata pracujesz w grupie - zdobędziesz nowe kompetencje weźmiesz udzial w różnorodnych warsztatach zrobisz się odważniejszy, pokonasz swoje językowe bariery i w przyszlości chętnie będziesz podejmować nowe wyzwania i wiele, wiele innych - sprawdź sam!

Projekty Erasmus to możliwość zobaczenia innych krajów , poznania mlodzieży z calej Europy i udoskonalenia znajomości języków obcych, ale nie tylko!!!! Projekty te wywierają wszechstronny wplyw na ksztaltowanie osobowości, nowych umiejętności. Jeśli nie boisz się nowych wyzwań napisz do koordynatora wybranego projektu, proszę pisać na koncie Librus do p. Marii Rządkowskiej projekty 1-3, Justyny Szczypek -Bogdanowicz projekt 4 po szczególowe informacje dotyczące dzialań projektu i rekrutacji do 14.09.2020 (do godz.20.00). Rekrutacja rozpocznie się od 14.09.2020. i potrwa do 25.09.2020.

Ogloszenie wyników odbędzie się 05.2020 mailowo.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Maria Rządkowska Justyna Szczypek - Bogdanowicz i pozostali nauczyciele ze szkolnej drużyny Erasmusa

Jeśli chcesz zostać czlonkiem szkolnej drużyny Erasmus+ i dolączyć do jednego z projektów serdecznie zapraszamy!

// ułatwienia dla niepełnosprawnych //konic ułatwień