ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

Konkurs fizyczny TESLA - Przesunięcie terminu

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w Polsce, dotyczącą ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, zdecydowano o przesunięciu zakończenia części korespondencyjnej konkursu na dzień 17 kwietnia (piątek) 2020r.

W zależności od rozwoju sytuacji odpowiednio zostają przesunięte pozostałe terminy. Informacje pojawią się po 17 kwietnia 2020 r.

Organizatorzy

Wojewódzki Konkurs Fizyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych Mała Olimpiada Fizyczna „Tesla"

TESLA Serdecznie zapraszamy państwa uczniów do udziału w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym dla Uczniów Szkół Podstawowych Mała Olimpiada Fizyczna „Tesla".

A oto najważniejsze terminy:

Etap korespondencyjny trwa od 02 do 31 marca 2020r.

Ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do etapu finałowego - strona internetowa konkursu: www.lo2.slupsk.pl (zakładka Tesla)- do 02 kwietnia 2020r.

Etap finałowy odbędzie się 06 kwietnia 2020r. (poniedziałek);

(o godzinie 14.15, sala 116) w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku przy ul. A. Mickiewicza 32.

Wyniki końcowe konkursu zostaną ogłoszone 24 kwietnia 2020r.

Uroczyste zakończenie konkursu odbędzie się 27 kwietnia 2020r.

Pliki do pobrania:

// ułatwienia dla niepełnosprawnych //konic ułatwień