ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

+ 48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

„Zwolniony Micek” (z Teorii)

zdj1 Po raz kolejny w tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły udowadniają jak bardzo ważny dla nas wszystkich jest otaczający nas świat. Ruszyliśmy z ogromnym przedsięwzięciem realizowanym w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Projekt, pod na razie roboczym tytułem „Zwolniony Micek” został skierowany do wszystkich uczniów klas pierwszych i drugich naszego liceum. Do wszystkich tych, którzy dostrzegają problemy otaczającego nas świata i czują potrzebę wzięcia spraw w swoje ręce i oddania swojego wolnego czasu, zapału i serca, innym. Uczniowie, którzy chcą się nauczyć planowania, zarządzania przedsięwzięciem, gospodarowania czasem, jak również współpracy w grupie, komunikacji czy efektywnego słuchania, stworzyli prawie 40 projektów, które zarejestrowali na platformie Zwolnionych z Teorii. Nad całością prac czuwa 8 wspaniałych: Weronika Grzegorczyk, Hanna Pawlicka, Katarzyna Kenig, Julia Mielczarek, Sandra Kruszewska, Maja Bierka, Wiktoria Kachelek oraz Michał Siciński.

 

Wszystkim życzymy satysfakcji z realizacji swojego projektu; to niezwykłe, że w dzisiejszym, tak zagonionym świecie młodzi ludzie chcą dostrzec istnienie drugiego człowieka.

Maria Rządkowska i ośmiu wspaniałych

zdj3   zdj5

zdj4

zdj2

// ułatwienia dla niepełnosprawnych //konic ułatwień